O naší společnosti

mapa ControlTech

Společnost ControlTech vznikla v roce 2000 a od svého počátku zajišťuje distribuci produktů pro průmyslovou automatizaci firmy Rockwell Automation®. Začínali jsme v České Republice. V roce 2001 jsme se rozšířili na Slovensko, v roce 2003 se naše aktivity posunuly i do Maďarska, v roce 2017 jsme rozšířili distribuci o Slovinsko a Srbsko a v roce 2022 jsme se rozšířili o Chorvatsko, Černou Horu a Makedonii.

Během vývoje, kterým jsme od našeho založení prošli, jsme se vždy snažili nabídnout našim zákazníků více než jen pouhé produkty. Pokusili jsme se vytvořit mezi námi prostředí, které by pokrylo Vaše představy o kompletní nabídce produktů a služeb spojených s průmyslovou automatizací. Vždy jsme se snažili nabídnout zákazníkovi špičkové výrobky, technickou podporu a servisní zázemí, primárně navázané na produkty Rockwell Automation® a k nim doplnit nabídku o sortiment dalších firem, který je blízký a funkčně propojený s Rockwell Automation®. V roce 2006 jsme vytvořili divizi IndustryNet, která do našeho sortimentu začlenila výrobky ProSoft Technology® a SATEL®.

Z původních 18 zaměstnanců v roce 2000 jsme se rozrostli na současných 60. V našem skladu máme zásoby více než 2000 položek v hodnotě přesahující 1 milion EUR.

Jako distribuční firma poskytujeme předprodejní i poprodejní technickou podporu, aplikace výrobků ale zajišťují autorizovaní Systémoví Integrátoři, jejichž síť pokrývá celé spektrum průmyslových odvětví, na která se specializují.