Společnost ControlTech vznikla v roce 2000 a od svého počátku zajišťuje distribuci produktů pro průmyslovou automatizaci firmy Rockwell Automation®. Během vývoje, kterým jsme od našeho založení prošli, jsme se vždy snažili nabídnout našim zákazníků více než jen pouhé produkty. Pokusili jsme se vytvořit mezi námi prostředí, které by pokrylo Vaše představy o kompletní nabídce produktů a služeb spojených s průmyslovou automatizací. Vždy jsme se snažili nabídnout zákazníkovi špičkové výrobky, technickou podporu a servisní zázemí, primárně navázané na produkty Rockwell Automation® a k nim doplnit nabídku o sortiment dalších firem, který je blízký a funkčně propojený s Rockwell Automation®.

 

 

Více informací zde

ra logo m  Rockwell Automation, Inc. je světovým lídrem v oblasti průmyslu automatizace a digitální transformace. Je založena na silných základech integrity. Naši pověst co do kvality, spolehlivosti a inovací reprezentují značky, které nesou naše produkty, software a služby. Při rozšiřování nabídky se soustředíme na obohacování své jedinečné technologické diferenciace a poskytování integrovaných řešení s přidanou hodnotou. 
 ra logo m  Řešení a služby, které doplňují naši nabídku produktů a maximalizují produkci v průběhu životního cyklu automatizace.
 logo ab  Automatizační prvky a integrované řídicí systémy
 logo faktorytalk  FactoryTalk navazuje na odkaz Rockwell Software jakožto dodavatele vysoce výkonného softwaru.
 

Více informací o Rockwell Automation zde

logo ALUMINUMARM  ALUMINIUMARM je jednou ze značek společnosti BRKKOL ALÜMİNYUM METAL ENDÜSTRİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ se sídlem v Burse v Turecku, která se specializuje na výrobu hliníkových systémů nosných ramen pro ergonomické rozhraní mezi obsluhou a strojem. Součástí nabídky jsou také ovládací panely, skříně a kiosky.

Více informací zde

 logo amci

 

Firma AMCI se zaměřuje na náročné aplikace a vyrábí rozsáhlou řadu specializovaných PLC modulů, polohových senzorů, ovladačů pohybu, pohonů a motorů. Nabízené výrobky lze nalézt v různých aplikacích, od jednoduchých až po sofistikované technologie.

Více informací zde

logo aparian

 

Jako Encompass partner společnosti Rockwell Automation Aparian vyvíjí, distribuuje a podporuje různé inovativní produkty z oblasti komunikace, převodníků a routerů, které doplňují produkty a řešení společnosti Rockwell Automation. Produkty Aparian se bezproblémově integrují a fungují s platformami Rockwell Automation, nabízejí velmi snadné použití a umožňují zákazníkovi plně těžit z partnerství.

Více informací zde

 logo apex dynamics

 

 

Firma APEX DYNAMICS nabízí široký sortiment převodovek, které lze spojit s jakýmkoliv servomotorem či elektromotorem. Převodovky jsou plně rozměrově zaměnitelné za konkurenční převodovky. Garantujeme svým zákazníkům vždy vyšší kvalitu, parametry produktu a spolehlivou podporu. Většina našich převodovek je z nerezové oceli, která zaručuje ideální podmínky ve většině strojích (například v obráběcím či potravinářském průmyslu).

Více informací zde

 logo BihlWiedemann

 

Společnost Bihl + Wiedemann je Encompass partnerem společnosti Rockwell Automation. Nabízí komunikační Gateway brány pro AS-interface, které umožňují připojení sítě ASi k procesorům ControlLogix a CompactLogix, a to jak standardní tak i bezpečnostní sítě ASi přes EtherNet/IP CIP Safety k procesorům GuardLogix a CompactGuardLogix. Tyto produkty byly testovány na kompatibilitu s produkty Rockwell Automation a lze je používat bez omezení společně s dalšími produkty Rockwell.

Více informací zde

logo bonitron

 

Partnerství Bonitron a Rockwell Automation poskytuje zákazníkům řešení v aplikacích s pohony Allen Bradley®, která zahrnují ochranu vašeho procesu před poruchami přepětí, vytvoření efektivní stejnosměrné sběrnice nebo zvýšení efektivity provozu díky rekuperaci energie zpět do napájecí sítě. V portfoliu firmy Bonitron jsou brzdné jednotky, rezistory, rekuperační jednotky a další.

Více informací zde

 logo briggs startton

Firma Briggs & Stratton je dodavatelem kvalitních záložních zdrojů pro domácí a komerční použití, který ochrání Vaše spotřebiče citlivé na výpadek napájení. Nabízené generátory jsou poháněny pomocí LPG, ale i zemním plynem.

Více informací zde

logo CAMOZZI Automation

Společnost Camozzi Automation, založená v roce 1964, nabízí produktovou řadu zahrnující komponenty, systémy a technologie pro oblast průmyslové automatizace. V oblasti automatizace se společnost specializuje na navrhování a výrobu pneumatických komponent a systémů pro průmyslovou automatizaci. Jde o kompletní systémy, v nichž mechatronická integrace zahrnuje i snímače a diagnostiku.

Více informací zde

 logo Claroty

 

Firma Claroty je leadrem ve vývoji software pro zajištění kybernetické bezpečnosti v OT sítích. Mezi její produkty patří systémy pro analýzu bezpečnostních rizik a zranitelností jednotlivých automatizačních zařízení a pro odhalování kybernetických hrozeb v reálném čase. Z partnerství Claroty a Rockwell Automation pocházejí některá bezpečnostní rozšíření hardwarových i softwarových produktů.

Více informací zde

Cubic logo

Společnost CUBIC se specializuje na modulární systémy pro konstrukci elektrických rozváděčů, což posiluje naše portfolio špičkových technologií inteligentního řízení motorů. Modulární systém CUBIC je založen na koncepci standardních modulů z oceli pro konstrukci elektrických rozváděčových systémů do 6300 A. Těchto relativně málo standardních dílů nejenže umožňuje zkonstruovat jakýkoli typ rozváděče, ale také nabízí plnou nezávislost ve vztahu k výběru elektrických komponent.

Více informací zde

Dobot logo

 

Firma Dobot nabízí špičkové produkty v oblasti robotiky a poskytuje řešení pokrývající vzdělávání, průmysl a podnikání. Součástí nabídky jsou bezpečné, flexibilní a snadno programovatelné šestiosé roboty, čtyřosé SCARA roboty a sofistikované výukové roboty s bohatým příslušenstvím.

Více informací zde

 

 logo dodge

 

Světový lídr, který posouvá průmysl s řešeními pro přenos mechanické energie.
Již více než 140 let udržuje společnost Dodge® průmysl v pohybu po celém světě díky produktům pro mechanický přenos energie, které umožňují zařízením dosahovat nejvyšší výkonnosti. Ložiska, převodovky, komponenty dopravníků, spojky a řemenové pohony jsou určeny pro špičkovou výrobu za jakýchkoli podmínek.

Více informací zde

logo festo

 

Společnost Festo je předním dodavatelem pneumatických, servopneumatických a elektrických zařízení pro průmyslovou automatizaci.  V nabídce nalezneme řešení pro technologii pneumatické a elektrické automatizace, která lze díky široké škále modulárních systémů přizpůsobit konkrétním zákaznickým aplikacím v mnoha různých průmyslových odvětvích. Mezi dodávané výrobky patří pneumatické pohony, vakuová technika, spojovací technika včetně široké nabídky chapadel pro roboty (mechanická chapadla, adaptivní chapadla nebo technika pro úchop vakuem).

 

logo frizlen

 

 FRIZLEN je přední výrobce výkonových rezistorů s různorodým produktovým portfoliem pro hodnoty výkonu od 10 W do několika 100 kW.

Více informací zde

logo hardy ps

 

HARDY PROCESS SOLUTION se specializuje na systémy měření a kontroly hmotnosti. Nabízí kompletní řadu procesních vážících přístrojů, senzorů a vah pro použití v nejrůznějších aplikacích. Údaje o hmotnosti se snadno přenášejí přímo do PLC pomocí zásuvných váhových modulů nebo přes komunikační rozhraní.

Více informací zde

logo helm

 

Firma HELM, jako člen programu Rockwell Automation Encompass, vyrábí dedikované vstupní moduly tenzometrů, resolverů a váhových modulů pro řídicí systémy společnosti Allen Bradley.

Více informací zde

logo hms

 

HMS Industrial Networks poskytují spolehlivá řešení pro průmyslovou komunikaci, včetně vzdálené údržby. V nabídce jsou produkty určené pro připojení zařízení k jakémukoli hlavnímu síťovému protokolu a produktům umožňujícím propojení mezi různými průmyslovými sítěmi. Pro řešení vzdáleného přístupu k PLC, monitoringu a k sběru dat jsou dostupné výrobky pod produktovou značkou Ewon.

Více informací zde

logo Nidec Automation

 

Jsme součástí Nidec Group, výrobce elektromotorů a souvisejících elektronických součástek. Nabízíme servomotory, střídavé stejnosměrné motory, střídavé motory s permanentními magnety a krokové motory. Vyrábíme také bezkomutátorové stejnosměrné převodové motory, PMDC kartáčové motory, PMDC kartáčové převodové motory, PMDC planetové a pravoúhlé převodové motory, stejně jako BLDC, PMDC a AC paralelní převodové motory.

Více informací zde

logo nvent

 

Firma nVent HOFFMAN je globálním výrobcem nabízející kompletní řadu komponentů pro ochranu ovládacích prvků, elektrických komponentů, datové komunikace a elektroniky. V sortimentu nalezneme modulární volně-stojící skříně, kompaktní nástěnné skříně, skříně z nerezové oceli, klimatizace, ventilátory nebo rozvodnicové a svorkovnicové skříňky. Všechny naše výrobky jsou vyráběny podle nejvyšších standardů a jsou podporovány servisní a prodejní podporou po celém světě.

Více informací zde

 logo Ocean Data Systems

 

Společnost Ocean Data Systems, založená v roce 2004, vyvíjí software Dream Report® – kompletní řešení pro uživatelsky přívětivé reporty a dashboardy pro průmyslovou automatizaci bez nutnosti programování. Dream Report má přístup k real-time i historickým datům a alarmů z většiny produktů automatizace (PLC, SCADA, Historian...) a může tak automaticky generovat profesionální sestavy a dashboardy.

Více informací zde

logo powerstorm resistors

 

Powerohm je světovým výrobcem výkonových rezistorů. V nabídce jsou brzdné moduly a rezistory různých výkonů a provedení.

Více informací zde 

logo prosoft

 

Prosoft Technology nabízí protokolové převodníky a brány, včetně produktů pro bezdrátové a vzdálené připojení Vašeho zařízení po celém světě.

 Více informací zde

logo satel

 

Firma Satel je výrobce UHF a VHF radiomodemů pro bezdrátové datové sítě, speciální aplikace a vysoce dostupné mission-critical systémy.

Více informací zde

logo schaffner

 

Schaffner Group je světovým lídrem v oblasti řešení, která zajišťují efektivní a spolehlivý provoz výkonových elektronických systémů. Portfolio společnosti zahrnuje EMC filtry, harmonické filtry, tlumivky, sinusové filtry a související služby.

Více informací zde

logo SmartSights

 

Pod společnou značkou SmartSights jsou dnes nabízeny dva softwarové produkty – WIN-911 a XL-Reporter. Oba dva patří mezi oblíbené doplňky pro průmyslovou automatizaci, ať už jde o notifikaci alarmů z automatizačních zařízení či pohodlný a přehledný reporting průmyslových dat.

Více informací zde

logo smc

Firma SMC je významným dodavatelem pneumatických a elektrických systémů. Standardní nabídka zahrnuje široké portfolio výrobků, od úpravy stlačeného vzduchu, přes ventily, pohony a elektronické prvky, až po prvky pro vakuum, což umožňuje vyhovět i nejnáročnějším požadavkům automatizace. Součástí nabídky jsou také vakuové kontaktní i bezkontaktní přísavky, pneumatické, magnetické a servo uchopovače pro roboty.

logo softing

Společnost softing, encompass partner Rockwell Automation, se specializuje na přenos digitálních dat, poskytování informací pro aplikace v průmyslové automatizaci a zajištění výkonu IT systémů. Je výrobcem modulů eATM, prostřednictvím kterých je možné přímo z rozhraní řídicích systémů Rockwell Automation přenášet data do SQL databází nebo je poskytovat jako OPC UA server.

Více informací zde

logo spectrum controls

 

Od roku 1991 se společnost Spectrum Controls zavázala k mimořádnému partnerství se společností Rockwell Automation. Firma Spectrum Controls vyrábí I/O moduly kompatibilní s řídicími systémy Allen Bradley, univerzální průmyslové brány a průmyslové displeje. Produkty poskytují jednoduchá a intuitivní řešení pro zákazníky, kteří potřebují ovládat své průmyslové systémy.

Více informací zde

logo Stratus

 

Společnost Stratus, technologický partner společnosti Rockwell Automation a přední světový dodavatel hardwarových a softwarových řešení pro Edge Computing a virtualizaci, zajišťuje nepřetržitou dostupnost kritických podnikových aplikací pomocí spolehlivých a redundantních platforem, které se snadno nasazují a udržují. Společnost Stratus umožňuje podnikům bezpečně a vzdáleně přeměnit data na využitelnou inteligenci na okraji sítě, v cloudu a datovém centru - což zvyšuje provozuschopnost a efektivitu.

Více informací zde

logo vakuum technik Firma VAKUUM technik je dodavatel speciálních chapadel piSOFTGRIP ®, přísavek, manipulačních chapadel a příslušenství pro roboty.
logo WIN-911

 

Společnost WIN-911 je globální encompass partner společnosti Rockwell Automation. Toto partnerství nám umožnilo zlepšit způsob, jakým naši zákazníci používají upozornění na alarmy v reálném čase v rámci softwarů FactoryTalk®. Software umožňuje zasílání informací o alarmech vždy správné osobě, ve správný čas prostřednictvím mobilní aplikace, textu, hlasu nebo emailu. Včasné upozornění pomáhá snížit prostoje ve výrobě a provozní náklady.

Více informací zde 

logo vittenstein

 

WITTENSTEIN vyvíjí produkty přizpůsobené potřebám zákazníků, systémová řešení pro vysoce dynamický pohyb, maximálně přesné polohování a inteligentní sítě pro technologii mechatronických pohonů. Převodovky mohou být použity prakticky v jakékoli aplikaci – od vysoce přesných os v obráběcích strojích a výrobních systémech až po balicí stroje, kde je nutná maximální produktivita. Název WITTENSTEIN je synonymem prémiové kvality a optimální spolehlivosti, vysoké přesnosti, dlouhé životnosti a velmi jednoduché montáže motoru.

Více informací zde