Ve spolupráci s Rockwell Automation můžeme nabídnout opravy Vašich komponentů, které nabízejí vylepšení vlastností, prodloužení životnosti a zlepšení kompatibility. Jsme schopni zajistit komplexní servisní služby pro stovky tisíc položek od více než 7 000 výrobců. Výhodou pro Vás je možnost řešení oprav od jednoho dodavatele, a to pro všechny opravy jak elektrických, elektronických, mechanických tak i servo produktů.

 

Spolehlivost

Každá součást je posouzena, zkontrolována a prochází analýzou. Nefunkční a staré komponenty jsou nahrazeny pro zvýšení MTBF.

 

Zastaralé / nenahraditelné součásti

Poškozené součásti, které nemohou být vyměněny jsou opraveny a prodlužují tak životnost produktu.

 

Komplexní záruka

Veškeré zařízení opraveno společností Rockwell Automation dostává minimálně 12-ti měsíční záruku na celý výrobek; ne jenom na opravené komponenty.

 

Čištění

Výrobky jsou demontovány a jsou ekologicky čištěny.

 

Testování

Dedikované testovací zařízení umožňují komplexní testování zařízení.

 

Jeden zdroj pro opravy

Jsme důvěryhodným poskytovatelem pro všechny vaše potřeby oprav, včetně výměny, správy dílů, obnovy dílů a doplňujících služeb.

 

Výkup poškozených, nefunkčních nebo nepotřebných dílů

Odkoupíme komponenty z oblasti průmyslové automatizace, nefunkční i mechanicky poškozené. Nabídněte nám díly z repasované technologie, zbývající díly nebo zastaralé díly z Vašich skladů.