Tlak na personál v průmyslu je větší než kdykoli dříve. Aplikace, které musí produktivně konstruovat, obsluhovat a udržovat, jsou vzájemně propojenější a komplexnější. Rozšířily se pracovní úlohy a odpovědnosti, které vyžadují různorodější škálu schopností. Starší pracovníci navíc postupně odcházejí do důchodu, a na příslušných pozicích tak vznikají mezery ve schopnostech a znalostech. Tyto problémy můžeme pomoci řešit tím, že vám poskytneme školení přesně v místě a čase, kde a kdy je budete potřebovat.

Ať už jde o e-learningové kurzy a kurzy vedené instruktory, certifikované programy nebo pracovní stanice pro školení, poskytujeme celou škálu příležitostí, které pracovníkům umožňují učení, výcvik a růst. Naše nabídka školení řeší problémy pracovníků i zaměstnavatelů s nedostatečnou kvalifikací.

 

E-learningové kurzy

Naše e-learningové kurzy zajišťují flexibilitu a pohodlí vlastního tempa a směřování výuky v okamžiku a místě, kde ji nejvíce potřebujete. Naše e-learningové kurzy zpracovávají celou řadu základních témat vztahujících se k jednotlivým produktům. Zajistí vám prvotřídní řešení online školení přímo ve výrobním závodě nebo tam, kde to nejvíce potřebujete.

Každý učební modul obsahuje různé činnosti, simulace softwaru a názorná videa, která upevňují metodiku školení. Školicí kurzy lze vypracovávat na kterémkoli tabletu či stolním počítači s prohlížečem Chrome, Safari, Internet Explorer, Edge nebo Firefox. Obsah kurzu je slyšet prostřednictvím mluveného slova a zároveň lze zobrazit jeho přepis.

 

Vzdálené školení

Snižte náklady na školení, ušetřete čas a implementujte efektivnější využití vašich investic do vzdělávaní.

Standardní agenda školení v online formátu k dispozici pro vybrané kurzy (Logix a Software). Kombinace přednášek a praktických cvičení s pomocí pracovních stanic s kamerami posílí koncept učení. K dispozici z jakéhokoli místa a navržené flexibilně a na míru dle vašeho rozvrhu, kde jediným nástrojem, který potřebujete, je webový prohlížeč.

 

Kurzy vedené instruktory

Široké spektrum volitelných kurzů vyškolí vaše zaměstnance v oboru technologií Rockwell Automation. Kurzy jsou sestaveny tak, aby odpovídaly konkrétním pracovním funkcím a jsou zaměřeny na příslušné pracovní úkoly. Kurzy jsou otevřené pro všechny účastníky a konají se v sídlech zastoupení společnosti Rockwell Automation nebo přímo na Vašem pracovišti.

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pro získání bližších informací, harmonogramu nadcházejících kurzů, včetně podmínek pro objednání.