Aktuální TOP řešení

Rychlá a spolehlivá bezdrátová síť od ProSoft Technology

Průmyslový Hotspot řady RadioLinx 802.11n (RLXIB-IHN) je vysokorychlostní radiomodem určený do průmyslového prostředí, který plní úlohu bezdrátového Ethernet přepínače (switch). Výhodou tohoto řešení není jen možnost spojení jinak nepřístupných míst, ale i možná náhrada klasické kabeláže, rychlé a jednoduché rozšíření stávajících sítí a s tím spojená úspora nákladů na nákup a položení kabeláže i případné výpadky z důvodu poškození.

Solomon

Kinetix 5100

Nový servopohon Kinetix 5100 má široké možnosti použití. Vhodný je zejména pro malé a středně velké aplikace, které vyžadují efektivní servořízení. Měniče Kinetix 5100 mají standartní vstupy a výstupy, různé režimy ovládání, funkci STO (odpojení točivého momentu motoru) a duální port EtherNet/IP. Další výhodou je, že lze zvolit samostatné ovládání bez řídícího systému, řízení přes Micro800 nebo systémy Logix. Automatické ladění snižuje potřeby a čas na uvedení do provozu.

produkt 1

Optické závory s komunikací po bezpečném EtherNet/IP

Přímé připojení závor 450L na bezpečný EtherNet/IP přináší nesporné výhody při instalaci a konfiguraci. Závory jednoduše připojíte přes decentralizované komunikační karty 450L-ENETR do bezpečnostního PLC Compact GuardLogix, či GuardLogix. Vše ostatní již lze pohodlně konfigurovat v software Studio 5000 Logix Designer®, pro které jsou k dispozici Add-On profily.

optické závory

Dynamix

Hledáte cestu, jak lépe ochránit Vaše investice do strojních zařízení? Rádi byste minimalizovali riziko jejich neplánovaných odstávek? Firma ControlTech společně s Rockwell Automation představuje řešení v podobě pokročilého monitorování strojů pomocí komplexní diagnostiky vibrací a svodových proudů. Systém určený pro jejich analýzu se jmenuje Dynamix.

Dynamix