Aktuální TOP řešení

Elektronická ochrana obvodů s jmenovitým napětím 24V DC

Systém ECP (electronic circuit protection) s označením 1694 je již druhou generací elektronických ochran určených pro spolehlivou ochranu stejnosměrných ovládacích obvodů proti zkratu nebo přetížení. Tento modulární systém se skládá z několika částí - napájecí, ochranné a distribuční. High-end řešením, z pohledu vzdálené komunikace, je varianta napájecího modulu s komunikačním rozhraním IO-Link, která může po zaintegrování do prostředí Logix 5000 poskytovat mnoho dalších užitečných informací. V aplikacích pro americký trh najdou své uplatnění varianty ochranných modulů v provedení CL2. Tyto moduly umožňují napájet výstupní zátěže s požadavkem na stupeň napájení dle standardu NEC Class 2.

Více informací naleznete zde

Circuit Protectors

GuardLink 432ES-IG3 interface

GuardLink je bezpečná sběrnice, využívající vlastní bezpečnostní komunikační protokol, který slouží k inteligentnímu propojení periferních bezpečnostních prvků a integruje je tak do inteligentního řízení celé technologie. Nyní se dočkal rozšíření v podobě rozhraní 432ES-IG3, které umožní jeho plnou implementaci do řídících systémů Logix s integrovanou bezpečností, a to přímo po bezpečné síti EtherNet/IP CIP Safety. Guardlink tak nyní nachází uplatnění i v aplikacích s velkým rozsahem bezpečnosti. Rozšířená diagnostika a vzdálené ovládání prvků na sběrnici je samozřejmostí.

Více informací naleznete zde

GuardLink 432ES

Inovativní řešení pro Edge computing

Vzhledem k tomu, že zařízení na rozhraní OT sítí generují a zpracovávají stále větší objemy dat, potřebují průmyslové podniky pokročilou výpočetní infrastrukturu, která se snadno nasazuje a spravuje, je chráněna proti ztrátě dat, co nejlépe zabezpečená proti kybernetickým hrozbám a schopná autonomního provozu.

Firma Stratus, technologický partner Rockwell Automation, patří k předním světovým výrobcům hardware pro Edge computing. Produkty firmy Stratus představují vysoce automatizovanou výpočetní platformu, která umožňuje rychlé, efektivní a spolehlivé poskytování kritických podnikových aplikací na rozhraní podnikových OT sítí.

Více informací naleznete zde

 edge

Systém nosných ramen od společnosti ALUMINIUMARM

Ideální pracovní poloha rozhraní člověk - stroj je klíčová pro získání přehledu a kontroly nad průmyslovými stroji a zařízeními. Systém nosných ramen od společnosti ALUMINIUMARM umožňuje snadnou změnu pracovní polohy rozvaděčových skříněk s integrovanými ovládacími panely, tlačítkovými ovladači, zobrazovacími terminály nebo průmyslovými počítači. Nové stavebnicové systémy ALM 060 a ALM 090 od společnosti ALUMINIUMARM nabízí dva kompletní programy nosných ramen v kompaktním a odolném designu s nosnostmi 60 kg a 120 kg. Mezi hlavní výhody patří robustní konstrukce, estetický a jednotný design v širokém rozsahu zatížení, rychlá montáž nebo snadné seřízení včetně požadavku na snadné vedení kabelů.

Více informací naleznete zde

ALUMINIUMARM