Nový rekonfigurovatelný 3D senzor Swift-E

Swift-E™ je nový typ senzoru založený na technologii snímání 3D Time-of-Flight (ToF), který umožňuje spolehlivě provádět vícenásobné rekonfigurovatelné měření výšky nebo vzdálenosti.

Měření výšky - Swift-E umožňuje uživateli konfigurovat více virtuálních snímacích zón (VSZ) pro měření výšky statických nebo pohybujících se objektů. Výsledky snímání jednotlivých VSZ jsou k dispozici jako tagy v prostření Logix 5000

Snímání přítomnosti - Swift-E lze použít pro porovnávání známé výšky s naměřenou výškou objektu v každé VSZ. Výsledkem porovnání je výstupní informace v podobě pass / fail tagu pro každou jednotlivou VSZ.

Rekonfigurovatelnost - Obě výše uvedená řešení snímání umožňují vytvoření až 255 různých šablon, každou s až 64 virtuálními snímacími zónami na šablonu - vše uložené v paměti senzoru. Aktuální šablonu lze libovolně měnit požadavkem z řídícího systému. Díky uloženému nastavení v paměti senzoru jsou změny nastavení okamžité.

Více informací najdete zde , pro detailní informace kontaktujte Produkt Managera Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..