Technologičtí partneři = síla spolupráce

 

Technologičtí partneři spolupracují v rámci partnerského ekosystému společnosti Rockwell Automation a poskytují osvědčená a integrovanější řešení, která zvyšují kvalitu Vašich projektů.

Technologičtí partneři mají klíčový význam pro inovace v síti PartnerNetwork, protože vyvíjejí širokou škálu produktů, které doplňují portfolio společnosti Rockwell Automation a dotvářejí vizi The Connected Enterprise. Toto partnerství propojuje technické a obchodní zdroje společnosti Rockwell Automation, které přináší našim zákazníkům ucelenější řešení.
Pouhý nákup produktů a technologií nestačí. Abyste dosáhli nejlepších výsledků, musíte se spojit s nejlepšími dodavateli ve svém oboru, jejichž špičkové automatizační produkty a řešení jsou podpořeny znalostmi aplikací a bezkonkurenční podporou.

 

Naše spolupráce se členy programu PartnerNetwork Vám nabízí:

  • Efektivní produkty a řešení
  • Produkty úzce přizpůsobené potřebám vašeho odvětví nebo aplikace
  • Zjednodušenou implementaci do ekosystému Rockwell Automation
  • Přístup k technické podpoře a školení
  • Nákup produktů od osvědčeného partneraRA partner logo

 

Konfigurační nástroje a prostředky: 

Naše nástroje Vám mohou pomoci s výběrem a konfigurací partnerského produktu napříč produktovými řadami od koncepce projektu až po konečný návrh. Od tlačítek přes pohony až po návrh řídicích systémů a síťových prvků, vždy najdete potřebné informace o produktu a pomoc s konfigurací.

ProposalWorks logo

Software ProposalWorks umožňuje svým uživatelům rychle vyhledávat a konfigurovat jednotlivé produkty, získat přístup k technickým informacím a odhadnout celkové náklady na automatizační projekty.


IAB logo

Integrated Architecture Builder (IAB) je výjimečný nástroj pro volbu a kontrolu řídicího systému. Díky tomuto nástroji je možné velmi rychle navrhnout správný a optimální řídicí systém pro danou úlohu. Software IAB kromě hardwarové kontroly Vašeho řešení nabízí i prvotní návrh a kontrolu Vaší sítě Ethernet/IP včetně výpočtu její propustnosti.


MotionAnalyzer logo

Software Motion Analyzer je nástroj pro dimenzování pohybových aplikací. Usnadňuje proces návrhu stroje a umožňuje navrhovat aplikace řízené servopohony Kinetix a frekvenčními měniči PowerFlex. Díky tomuto softwaru máte možnost rychle navrhnout a ověřovat nové koncepty strojů bez nákupu nebo instalace fyzického zařízení.


computerVlastní doplňkové AOP profily pro produkty našich partnerů usnadňují integraci produktů do platformy Logix.

 

 

 

 

Nejpoužívanější produkty a řešení

 

1

Protokolové převodníky a brány

1

Datalogger

1

GSM modemy

1

Bezdrátová komunikace

1

Doplňkové plug-in moduly a karty pro řídicí systémy

1

Průmyslové skříně a doplňky

1

Softwarové nástroje

1

Vážní moduly

1

Planetové převodovky

1

Moduly pro řízení pohybu a polohy

 

products

 

Konkrétní seznam našich partnerů najdete zde.