Představení nových produktů – motorové jističe 140MP

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám představit novou produktovou řadu motorových jističů a odpínačů v jednom provedení. Její označení je 140MP a společně se stávajícími jističi 140M budou tvořit základnu našeho sortimentu motorových jističů. Stávající 140Mka tedy nejen, že nadále zůstávají v našem sortimentu, ale zároveň si udržují svou pozici motorových jističů s nejdokonalejšími parametry (zejména zkratová odolnost, více provedení s rozdílnými typy jištění - zkrat nebo zkrat / přetížení, různé charakteristiky jištění, vysokofrekvenční provedení, bohatý sortiment příslušenství atd.).

Nová produktová řada 140MP představuje "cost effective" variantu pro jistění motorů v průmyslových i komerčních aplikacích, ve kterých nejsou kladeny tak vysoké nároky na zkratovou odolnost a pokročilost jištění, nicméně zůstává požadavek na spolehlivé jistění motorů se zachováním kompatibility s ostatními komponenty od AB (stykače, motorové ochrany, safety produkty, řídící systémy a další).

Český přehledový katalog jističů je k dispozici na tomto odkaze, podrobný anglický katalog je k dispozici zde. Pro další info neváhejte kontaktovat produktového managera (Martin Štubňa).