Nové bezpečnostní optické závory Guardshield 450L PAC pro hlídání perimetru

Závory typu PAC (Perimeter Access Control) se obvykle instalují před vstupní, či výstupní oblastí, nebo kolem celé oblasti strojního procesu. Chrání tak personál před nebezpečným strojním zařízením, kde se tradičně používá pevné oplocení nebo pevné ochranné prvky. Závory typu PAC mohou být použity v jakémkoli odvětví průmyslu a jsou zvláště vhodné pro paletizační linky, robotické a jiné pracovní buňky.

Eliminují potřebu pevných oplocení s přístupovými bránami a umožňují častý, snadný a bezpečný přístup do nebezpečné oblasti, čímž zvyšují produktivitu.

Bezpečnostní optické závory Allen-Bradley® GuardShield 450L PAC jsou na rozdíl od tradičních bezpečnostních světelných závor PAC založeny na patentované technologii „Transceiver“, která umožňuje použití každého transceiveru jako vysílače nebo přijímače prostřednictvím inovativních zásuvných modulů. Závory GuardShield 450L PAC jsou standardně vybaveny integrovaným laserovým zarovnáním s volitelným kaskádováním či integrovanou funkcí muting  prostřednictvím zásuvného plug-inu.

K dispozici v 1-, 2-, 3- nebo 4-paprskových modelech s celkovou délkou profilu 150 mm, 600 mm, 900 mm nebo 1050 mm. Kompaktní design 30x30 mm.

Certifikace TÜV PLe, typ 4 IEC 61496-1/-2, SILc l3 podle EN ISO 13849-1 a IEC 62061

 

guardshield PAC guardshield PAC2