Elektronické ochrany E100

Sortiment elektronických nadproudových ochran prochází během posledních let významnou transformací. V minulých letech jsme Vám představili modulární systém E300 jako následovníka za starší provedení E3 Plus, dnešní představení patří kompaktním motorovým ochranám E100, které slouží nejen jako plnohodnotná náhrada starších provedení ochran E1 Plus. Současně bychom rádi upozornili na definitivní konec dostupnosti ochran E1 Plus, který je stanovený na 30. dubna 2021.

 

Převodní tabulka E1 Plus na E100

 

Výhody E100 bychom mohli shrnout několika slovy: vysoká přesnost měření, široké proudové rozsahy, šroubové nebo pass-thru připojení, integrované napájení a možnost rozšíření o další příslušenství. E100 je dostupná ve dvou provedeních - základní a pokročilé. Základní provedení lze využít pro ochranu motorů s jmenovitým proudem do 100 A, přičemž vybavovací třída je nově nastavitelná na hodnoty 10 (normální rozběh) nebo 20 (těžký rozběh) a reset je pouze manuální. Pokročilé provedení se hodí pro motory až do 800 A, vybavovací třída je nastavitelná na hodnoty 10, 15, 20 nebo 30 (extra těžký rozběh), nastavitelný je i reset (manuální nebo automatický). Kromě standartního příslušenství jako je montážní adaptér na DIN lištu, ochranný kryt proti nežádoucímu zásahu do nastavení a solenoid pro vzdálený reset je (pouze pro pokročilé provedení) k dispozici nové příslušenství v podobě indikačního displaye na dveře rozvaděče (dvě provedení - včetně nebo bez tlačítka pro manuální reset), expanzního adaptéru pro vzdálený elektronický reset a expanzního adaptéru pro detekci náhlého zastavení motoru včetně externí detekce zemního spojení.

 

Více informací najdete zde , pro detailní informace kontaktujte Produkt Managera  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..