Notifikace alarmů a reporting průmyslových dat - SmartSights

 

SmartSights

 

Pod společnou značkou SmartSights jsou dnes nabízeny dva softwarové produkty – WIN-911  a XL-Reporter. Oba dva patří mezi oblíbené doplňky pro průmyslovou automatizaci, ať už jde o notifikaci alarmů z automatizačních zařízení či pohodlný a přehledný reporting průmyslových dat. V loňském roce došlo ke sloučení těchto dvou developerských projektů do jedné společnosti SmartSights, která nadále vyvíjí oba produkty jednotlivě, ale i prvky pro jejich vzájemnou integraci.

 

 

win911

WIN-911

Notifikační systém WIN-911 jistě znáte z našich prezentací a seminářů. Jedná se o software určený k rozesílání notifikací o alarmových událostech. Systém rozesílá notifikace prostřednictvím emailu, SMS zpráv, hlasovým voláním, nebo nejčastěji do mobilních aplikací WIN‑911 pro operační systémy iOS a Android.

WIN-911 je možné nastavit i tak, aby upozornění na alarmový stav oznámil nahlas reproduktorem přímo v provozu.

WIN-911 pracuje oboustranně, umožňuje tedy i zpětné potvrzování alarmů, mobilní aplikace navíc nabízejí možnost sledovat historii alarmů, upozorňovat na alarmovou zprávu ostatní uživatele anebo mezi oprávněnými uživateli sdílet chatové zprávy.

K oblibě tohoto nástroje přispívá propracovaná správa uživatelů, uživatelských skupin a notifikačních pravidel.

 

win911 2

 

XL-REPORTER

XL-Reporter je prostředí pro vytváření reportů z průmyslových dat. Systém umožňuje vytvářet tabulky a grafy z dat získaných z automatizačních zařízení. K dispozici je návrhové studio obsahující širokou škálu předpřipravených widgetů a možnosti, jak na získaných datech provádět praktické výpočty, agregace a podobné operace včetně analytických funkcí. Každý report tak lze vytvořit přesně podle požadavků zákazníka.

XL-Reporter dále nabízí možnost nastavit pravidla pro aktualizaci reportů a jejich rozesílání uživatelům.

 

SMARTSIGHTS

Vývojáři systémů WIN-911 a XL-Reporter spojili své síly dohromady a nabízejí dnes oba tyto softwarové systémy pod společnou značkou SmartSights.

Tato fúze dvou úspěšných developerských projektů přináší i pozitivní produktové změny, které rozšiřují využitelnost obou systémů právě díky jejich integraci.

Verze WIN-911 2024 je tak rozšířena o možnost zasílání reportů vytvořených v XL-Reporteru do mobilních aplikací nebo emailem. Uživatel si v mobilní aplikaci může vyžádat aktualizaci reportů z průmyslových dat v reálném čase. Uživatelé notifikačního systému WIN-911 tak získávají okamžitý a aktualizovaný přístup k analytickým údajům o automatizovaném provozu, které mohou výrazně přispět k efektivitě jejich rozhodování.

 

SmartSights

 

Další informace